Tworzymy najbardziej zaufane miejsce sprzedaży i zakupu samochodów w internecie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów zarówno nowych jak i używanych. Wiemy również, jak czasochłonny potrafi być tradycyjny proces ich zakupu – godziny stracone na poszukiwania, spotkania, negocjacje i pieniądze wydane na wyposażenie, którego na koniec dnia nie potrzebujemy. 

W odpowiedzi na Twoje (i nasze) potrzeby stworzyliśmy Carsalon.pl. Tutaj wybór i kupno samochodu są nie tylko bezstresowe, wygodne, szybkie, ale co najważniejsze bezpieczne. 

Jak to działa?

Wybierz i skonfiguruj swój wymarzony samochód

Nowy SUV, elektryczny hatchback, a może używany sedan z segmentu premium? Skorzystaj z konfiguratora carsalon.pl i stwórz wymarzone auto od zera. Zajrzyj też na naszego bloga po dodatkowe motoryzacyjne inspiracje. W Carsalon.pl zawsze znajdziesz to, czego szukasz!

Otrzymuj i porównuj oferty

Po skonfigurowaniu auta otrzymasz spersonalizowane oferty od sprawdzonych przez nas lokalnych oraz krajowych dealerów. Porównasz propozycje pod kątem ceny, zgodności z wybraną specyfikacją i oceny dealera wśród społeczności Carsalon.pl. Nie musisz martwić się o negocjacje – w Carsalon.pl wszyscy sprzedawcy z góry oferują możliwie najniższą cenę, a Ty tylko cieszysz się z uzyskanego rabatu!

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania

Jedna oferta jest lepsza od drugiej. Najważniejsze jest, że to Ty wybierasz, która jest najkorzystniejsza dla Ciebie. Zawsze możesz skontaktować się z dealerem, aby uzyskać dodatkowe informacje czy umówić się na jazdę próbną. Jeśli żadna oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, nikt nie będzie zadręczał Cię telefonami – Twoja prywatność i komfort są naszym priorytetem. 

Kupuj komfortowo i bezpiecznie

Chcemy, aby zakup Twojego wymarzonego auta przebiegł jak najpłynniej, a stresujący proces zamienił się w pozytywnie wspominane doświadczenie. Dlatego starannie dobieramy partnerów do współpracy, a każdy nowy samochód otrzymujesz z gwarancją producenta i nie jesteś narażony na żadne ukryte koszty!

Na platformie Carsalon.pl:

Porównasz oferty od najlepszych, sprawdzonych przez nas krajowych i lokalnych dealerów.
Otrzymasz tylko najkorzystniejsze i skrojone na miarę oferty sprzedaży.
Ograniczysz stresujące negocjacje do minimum – Carsalon.pl uzyska dla Ciebie najlepsze warunki.
Zaoszczędzisz czas i pieniądze, bo to Ty wybierzesz dokładną specyfikację swojego samochodu.
Otrzymasz rabat na auto – nasi partnerzy oferują bezkonkurencyjne ceny.
Uzgodnisz wszystkie szczegóły ze sprzedawcą za pośrednictwem platformy, a później bezpośrednio od wybranego przez Ciebie dealera kupisz auto z pełną gwarancją!
Otrzymasz 100% wsparcia od Carsalon.pl na każdym etapie transakcji.

Nie wiesz jeszcze, jakiego auta potrzebujesz?
Skorzystaj z konfiguratora Carsalon.pl lub zajrzyj na naszego bloga i zainspiruj się!