Recenzje

26.05.2020 r. Adam Koźluk

Nowe Renault Espace już w sprzedaży

Od kiedy model ten pojawił się w ofercie Renault w roku 1984, sprzedano go w ponad 1,3 miliona egzemplarzach. Kilka lat temu francuska marka porzuciła masywne nadwozie zaliczane do vanów, na rzecz subtelniejszego crossovera. W tym roku doczekaliśmy się faceliftingu piątej generacji modelu Espace, który już jest dostępny u autoryzowanych dealerów współpracujących z CARSALON.pl.

Flagowy model charakteryzuje się ciekawym designiem, wysoką jakością wykończenia i najnowszymi technologiami grupy Renault. Trzeba przyznać, że niewiele zmieniło się w względem generacji przed liftingiem. Wygląd pozostaje właściwie ten sam. Największa różnica została wprowadzona w zakresie technologicznym.

Dla nowego modelu Espace dostępne są najnowsze technologie Easy Drive, a wśród nich po raz pierwszy pojawiły się adaptacyjne reflektory LED Matrix Vision z zasięgiem świateł wynoszącym 220 m oraz asystent jazdy w korku i na autostradzie Easy Pilot (2 poziom jazdy autonomicznej).

Do dyspozycji nowych właścicieli zostaje oddana najnowsza wersja ekosystemu multimedialnego Easy Connect, który uzupełniony jest przez ponad 9-calowy ekran dotykowy oraz ponad 10 calowy ekran zamiast tablicy zegarów.

Od teraz wszystkie cztery koła są skrętne, co ma znacznie poprawić sterowność modelu Espace. Technologia Multi-Sense z kolei ma zadbać o adaptację zawieszenia do warunków na drodze.

Najnowszy Espace dostępny jest w dwóch wersjach wyposażenia Zen oraz Initiale Paris. Cena katalogowa wersji Zen w połączeniu z silnikiem diesla Blue dCi 200 EDC zaczyna się od 169 900 zł. Initiale Paris połączymy z kolei z wyżej wspomnianym silnikiem wysokoprężnym lub z silnikiem benzynowym TCe 225 EDC. Najwyższa wersja Initiale Paris rozpoczyna się od 193 400 zł.

Skonfiguruj nowe Renault Espace i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić porównując oferty od wielu dealerów z całej Polski.

 

Powiązane posty

Zapisz się do newslettera

Twój adres email

Wysyłając niniejszy formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Carsalon.pl S.A. ("Administrator") w celach rejestracji na portalu oraz przesyłania komunikatów marketingowych przez Administratora i jego partnerów biznesowych