Wydarzenia

04.02.2020 r. Adam Koźluk

Kupiłeś samochód? Wygraj wideorejestrator!

Trafiłeś do dealera przez CARSALON.pl i kupiłeś lub zamówiłeś samochód? Dobrze się składa, bo takim jak Ty, rozdajemy topowe modele wideorejestratorów marki Mio o wartości aż 800 zł. Wystarczy wziąć udział w konkursie, nagrody już czekają!

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli ostatnio kupiłeś lub zamówiłeś samochód, a wcześniej znalazłeś go na CARSALON.pl lub otrzymałeś indywidualną ofertę od jednego z naszych dealerów, zaloguj się do swojego panelu klienta i zgłoś zakup na stronie https://carsalon.pl/klient/zgloszenie-zakupu/oferty. Następnie w wiadomości na adres mailowy konkurs@carsalon.pl odpowiedz na pytanie *Co Ci się podoba na platformie CARSALON.pl?*.

Jakie przewidziano nagrody?

W każdym kwartale wybieramy 15 zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę główną w konkursie. Jest nią wysokiej klasy wideorejestrator samochodowy marki Mio o wartości około 800 zł. Ich popularność wzrasta, szczególnie wśród posiadaczy nowych samochodów, dlatego wiemy, że i dla Was takie urządzenie będzie użyteczne.

Szczegóły i regulamin konkursu 

Powiązane posty

Zapisz się do newslettera

Twój adres email

Wysyłając niniejszy formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Carsalon.pl S.A. ("Administrator") w celach rejestracji na portalu oraz przesyłania komunikatów marketingowych przez Administratora i jego partnerów biznesowych