Porady

19.03.2020 r. Adam Koźluk

Jak kupić samochód na atrakcyjnych warunkach bez wychodzenia z domu

Czy obecnie możemy dokonać zakupu samochodu? Ograniczamy kontakt z innymi ludźmi, często nie wychodzimy z domu. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z zakupem samochodu? Czy wszelkie dokumenty i umowy można podpisać zdalnie?

©BMW

Obecna sytuacja epidemiologiczna, związana z koronawiursem, zmusza większość z nas do znacznego ograniczenia mobilności lub pozostania w domu. Nie musi to oznaczać braku możliwości zakupu samochodu. Wręcz przeciwnie. Dzięki platformom internetowym w wielu przypadkach możesz to zrobić zupełnie bez wychodzenia z domu. Dealerzy dostosowują się do obecnej sytuacji i coraz częściej oferują  dostarczenie samochodu we wskazane miejsce, na przykład prosto pod Twój dom.

Coraz częściej, nie tylko z powodu pandemii, ale zmiany naszych przyzwyczajeń, rozwoju technologicznego, braku czasu będziemy dokonywać zakupów zdalnie (bez lub z minimalnym udziałem sprzedawcy).

Sprawdź jak kupić samochód za pośrednictwem CARSALON.pl w 5 prostych krokach:

# 1   Skonfiguruj samochód na CARSALON.pl – nowy (już wyprodukowany lub do produkcji) lub znajdź ofertę samochodu dostępnego od ręki.

# 2   Porównaj otrzymane oferty. Poinformuj dealera, że chcesz zapoznać się z różnymi opcjami np. samochodami już wyprodukowanymi, które są zgodne w dużej mierze z Twoimi oczekiwaniami.

# 3    Po wybraniu najkorzystniejszej oferty ustal szczegóły z dealerem za pośrednictwem platformy (po zalogowaniu dostępny jest bezpłatny komunikator do kontaktu z dealerem) lub telefonicznie.

# 4    Zapytaj dealera o możliwość dopełnienia wszystkich formalności zdalnie np. przez CARSALON.pl, mailem czy telefonicznie.

# 5   Zapytaj dealera o możliwość tylko jednej wizyty w salonie w celu odbioru samochodu lub możliwość jego dostarczenia do domu.

W przypadku pytań zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zainteresował Cię ten temat? Przeczytaj więcej: „Nadchodzi digitalizacja sprzedaży samochodów”.

Powiązane posty

Zapisz się do newslettera

Twój adres email

Wysyłając niniejszy formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Carsalon.pl S.A. ("Administrator") w celach rejestracji na portalu oraz przesyłania komunikatów marketingowych przez Administratora i jego partnerów biznesowych