Nowości

23.01.2021 r. Adam Koźluk

Hyundai Santa Fe z hybrydą plug-in

Hyundai udostępnia dla nowej generacji Santa Fe silnik hybrydowy typu plug-in. 

Hyundai Santa Fe to najdłużej obecny na rynku europejskim model koreańskiego producenta. Dostępny jest od 2001 roku i od początku doceniany był ze względu na swój komfort, przestronność i kompleksowe wyposażenie standardowe. 

Teraz producent poszerza gamę dostępnych silników o hybrydę typu plug-in. Całkowita moc silnika to 265 KM przy 350 Nm momentu obrotowego. Za napęd odpowiada 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów. 

Do wyboru będą dostępne dwie wersje wyposażenia - Executive oraz Platinum. Za obie przyjdzie nam słono zapłacić, bo Hyundai wycenił bazową wersję Executive na katalogowe 233 900 zł, a wersję topową Platinum na 244 900 zł. 

Standardowo samochód Santa Fe dostępny jest z nadwoziem 5-osobowym, jednakże za dopłatą 5 000 zł otrzymamy wariant 7-osobowy. W siedmioosobowym wariancie otrzymamy nawiew i panel do sterowania klimatyzacją dla trzeciego rzędu siedzeń, a także dodatkowy port USB.

Oprócz tego, z ciekawszych pozycji, które znajdziemy w wyposażeniu standardowym warto wymienić dostęp bezkluczykowy, podgrzewana kierownica oraz fotele przednie i tylne, kamera cofania wraz z czujnikami, kamera 360 stopni,  system monitorowania martwego pola, adaptacyjny tempomat, tapicerka skórzana, deska rozdzielcza wykończona skórą, oświetlenie nastrojowe, cyfrowe zegary z 12” wyświetlaczem czy asystent świateł drogowych. 
 

Do wersji Executive można dobrać pakiet Tech, który oferuje asystenta zapobiegającego kolizjom podczas jazdy do tyłu w trakcie parkowania, zdalnego inteligentnego asystenta parkowania, inteligentną klapę bagażnika, wyświetlacz Head-Up (wskazania na szybie), fotel kierowcy z pamięcią ustawienia, elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego w 4 kierunkach i elektrycznie wysuwanym podparciem ud oraz wentylowane fotele przednie.

Wyposażenie Platinum z kolei składa się z elementów wersji Executive oraz pakietów Navi oraz Tech, a także system monitorowania poziomu koncentracji uwagi kierowcy, systemu bezpiecznego wysiadania, systemu ostrzegani o znakach ograniczenia prędkości, asystenta jazdy autostradowej, gniazdka elektrycznego 220V i  samopoziomującego zawieszenia tylnej osi. 

Dla najwyższej wersji przewidziano również pakiet Luxury, w skład którego wchodzą nadkola w kolorze nadwozia, chromowane listwy na zderzaku przednim i tylnym, wykończenie grilla w kolorze ciemnego chromu, elementy wykończenia wnętrza z aluminium, tapicerka skórzana ze skóry Nappa oraz zamszowa podsufitka.

Powiązane posty

Zapisz się do newslettera

Twój adres email

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Carsalon.pl S.A. (Administrator) w celach rejestracji i korzystania z Serwisu Internetowego, w tym z Konta Użytkownika
Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod adresem rodo@carsalon.pl, w Polityce Prywatności oraz Regulaminie