Felietony

27.05.2020 r. Sebastian Carsalon.pl

CARSALON.pl - jedyni z takimi możliwościami w Polsce

Cały czas rozwijamy naszą platformę. Zobacz co nas wyróżnia i co możemy Ci zaoferować! To wszystko bez żadnych opłat, więc możesz tylko zyskać.

Kupno nowego lub używanego samochodu to zazwyczaj długi i stresujący proces, ponieważ dla większości z nas to spory wydatek. Dlatego chcemy mieć pewność, że wybraliśmy jak najlepiej. Dlatego warto korzystać z naszych usług i wiedzieć na co możecie liczyć.

Konfigurator - kliknij i sprawdź 

Możesz samodzielnie skonfigurować wybrany model a dealerzy przygotują dla Ciebie oferty. Wybrany samochód może być już wyprodukowany lub jeżeli zdecydujesz się na jego zamówienie to zostanie zamówiony na Twoje życzenie. Warto pamiętać, aby korespondować za pośrednictwem naszej platformy z dealerami, ponieważ czasami lepiej wybrać wyprodukowany już samochód niż czekać na jego produkcję, nawet jeżeli nieznacznie różni się od naszej wymarzonej specyfikacji.

Samochody nowe - to samochody, które zostały już wyprodukowane i możemy je odebrać od wybranego dealera praktycznie natychmiastowo.

Samochody używane - to samochody używane z polskich salonów dealerskich, sprawdzonego pochodzenia i z gwarancją. Również dostępne od ręki. 

Na chwilę obecną CARSALON.pl to:

  • 21 marek samochodów
  • 180 punktów dealerskich w całej Polsce
  • średnio 4 oferty na zapytanie użytkownika w przypadku skorzystania z konfiguratora
  • konfigurator nowych samochodów i oferty samochodów dostępnych od ręki -  nowe i używane
  • bez wychodzenia z domu 
  • bez opłat dla użytkowników
  • w wielu przypadkach dealer dostarczy Ci samochód pod dom (zapytaj o tę opcję).

Warto pamiętać, że warto przeglądać oferty dealerów z całej Polski, ponieważ jeżeli zdecydujemy się na zakup to dealer może nam dostarczyć samochód nawet jeżeli jest zlokalizowany daleko od naszego miejsca zamieszkania. W niektórych przypadkach różnica w cenie może być na tyle znacząca, że opłacalne będzie nawet zapłacenie za jego dostawę. 

 

Wszelkie formalności takie jakie kredyt czy leasing można już dzisiaj załatwić on-line tj. za pośrednictwem naszej platformy (przesyłanie dokumentów) lub już bezpośrednio drogą e-mailową z dealerem.

 

Przeczytaj również: Jak to działa?

 

 

Powiązane posty

Zapisz się do newslettera

Twój adres email

Wysyłając niniejszy formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Carsalon.pl S.A. ("Administrator") w celach rejestracji na portalu oraz przesyłania komunikatów marketingowych przez Administratora i jego partnerów biznesowych