Porady

Czy warto korzystać z wyprzedaży rocznika?

Przedwiośnie to wzmożony okres wyprzedaży samochodów z poprzedniego rocznika. Jest to okazja to zakupu samochodu po bardzo okazyjnej cenie z dużym pakietem opcji dodatkowym. Jednak takie promocje mają drugie dno. Jakie są wady i zalety zakupu auta z wyprzedaży rocznika?

Porady

19.03.2020 r.

Jak kupić samochód na atrakcyjnych warunkach bez wychodzenia z domu

Czy obecnie możemy dokonać zakupu samochodu? Ograniczamy kontakt z innymi ludźmi, często nie wychodzimy z domu. Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z zakupem samochodu? Czy wszelkie dokumenty i umowy można podpisać zdalnie?

Porady

13.03.2020 r.

Na tym nie oszczędzaj. Jakie wybrać opcje przy konfigurowaniu samochodu?

Jedną z najważniejszych decyzji przy zakupie nowego samochodu, jest jego wyposażenie dodatkowe. Producenci oferują niezbadane możliwości konfiguracyjne. Na co, zatem, szczególnie zwrócić uwagę?

Felietony

28.02.2020 r.

Najdroższe samochody w historii

Na hobby podobno się nie oszczędza. Są tacy, którzy tę maksymę wzięli sobie do serca. Żeby zrealizować swoje marzenia są w stanie wydać wręcz nieprzyzwoicie duże pieniądze. I nie mówimy tutaj o nowych samochodach, takich jak Bugatti Divo warty ponad 5,5 mln dolarów. Mówimy o samochodach znacznie droższych. Oto lista najdroższych samochodów świata.

Nowości

25.02.2020 r.

Nowy Touareg R to 462 konna hybryda

Nowy Touareg R to hybryda typu plug-in, która pod maską ma dokładnie 462 KM. Jego premiera nastąpi podczas zbliżających się wielkimi krokami targów motoryzacyjnych w Genewie. To pierwszy samochód w gamie Volkswagenami, który oferuje w pełni funkcjonujące systemy asystujące aż do prędkości maksymalnej.

Felietony

19.02.2020 r.

Kupujmy samochody, tak szybko odchodzą

Fakt, bierzemy udział w nielogicznej rewolucji przyczynowo-skutkowej, której efektem są ogromne zmiany na rynku motoryzacyjnym. Stoi za nią przede wszystkim większa świadomość, rozwój technologii i zmieniająca się mentalność. Dlatego jesteśmy świadkami zmian w świecie motoryzacji, która będzie jutro nieco inna niż dziś, a kompletnie niepodobna do tej z wczoraj.

Felietony

10.02.2020 r.

Jeśli uważasz się za mistrza kierownicy, przeczytaj koniecznie

Wysoka prędkość, żyłowanie samochodu przednionapędowego na „ręcznym”, czy ruszanie spod świateł z piskiem opon to nie są niestety wysokie kwalifikacje prowadzącego pojazdem a jedynie brawura i głupota. Są jednak miejsca na sprawdzenie swoich umiejętności – nie dla brawurowych kierowców a właściwie dla wszystkich.